• Štrossova 1931, 530 03 Pardubice
  • 800 737 304
  • eshop@medila.cz

O nás

MeDiLa spol. s r.o. je česká síť klinických laboratoří poskytujících komplexní laboratorní diagnostiku. Naše služby jsou určené pro všechny, kteří hledají nadstandardní laboratorní servis. V České republice působíme od roku 1995. Naším cílem je nabízet zdravotní péči a odborné služby na profesionální úrovni a přispívat ke kvalitní léčbě a diagnostice. To vše pod dohledem zkušených lékařů.

Chceme Vám být co nejblíže, proto máme síť odběrových pracovišť v rámci různých regionů České republiky. Zároveň nabízíme ucelenou škálu možností komunikace s lékaři (elektronický i papírový sběr požadavků a předávání výsledků, telefonické konzultace, osobní návštěvy, akreditované semináře, apod.). Jsme členy skupiny České laboratoře. Poskytujeme služby v celé šíři odborností laboratorní medicíny. Naplňujeme nejvyšší požadavky na kvalitu a využíváme nejmodernější technologie.

O PROJEKTU MOJE MEDILA

Péče o Vaše zdraví nikdy nebyla jednodušší než s naším e-shopem MOJE MEDILA. Zajímá Vás Vaše zdraví a chcete se aktivně podílet na jeho prevenci? Vyberte si z pohodlí domova z naší nabídky laboratorních vyšetření, ať už v podobě zvýhodněného balíčku, nebo samostatných laboratorních vyšetření a přijďte na odběr do kterékoliv naší odběrové místnosti. Získáte tak základní přehled o Vašem zdraví a můžete včas odhalit případná zdravotní rizika.

Náš tým

Bc. Zuzana Žabková

Manažerka projektu

MUDr. Jana Doležalová

Vedoucí lékařka

Leona Chybová

Odběrová sestra

Kontakt

Můžeme Vám pomoci? Napište nám!

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.